WEEK 1
All games Aug. 19
Bay Conference
New London at Marinette
Hortonville at Rhinelander (NC)
Denmark at West DePere
Shawano at Luxemburg-Casco
Seymour at Oconto Falls
Eastern Valley
Winneconne at Waupaca
Ripon at Clintonville
Freedom at Berlin
Fox Valley Lutheran at Little Chute
Winnebago Lutheran at Xavier (NC)
CWC 8
Adams-Friendship at Wega-Fremont (NC)
Wild Rose at Iola-Scandinavia (NC)
Manawa at Marion/Tigerton (NC)
Rosholt at Amherst (NC)
Crivitz at Bonduel (NC)
Menasha St. Mary Central at Pacelli (NC)
Wittenberg-Birn. at Mosinee (NC)
Shiocton at Manitowoc Lutheran (NC)
CWC 10
Wild Rose at Iola-Scandinavia (NC)
Fall River at Almond-Bancroft (NC)
Manawa at Marion/Tigerton (NC)
Menominee Indian at Bowler/Gresham (NC)
Port Edwards at Seneca (NC)
Rosholt at Amherst (NC)
Plainfield Tri-County at Weston (NC)
WEEK 2
All games Aug. 26 except where noted.
Bay Conference
Luxemburg-Casco at New London
Hortonville at Shawano
Oconto Falls at Denmark
Marinette at Seymour
Waupaca at West DePere (NC)
Eastern Valley
Waupaca at West De Pere (NC)
Clintonville at Freedom
Berlin at Winneconne
Little Chute at Ripon
Appleton Xavier at Fox Valley Lutheran
CWC 8
Weyauwega-Fremont at Algoma (NC)
Iola-Scandinavia at Rosholt (NC)
Amherst at Gillett (NC)
Manawa vs. Oostburg (NC)
Bonduel at Peshtigo (NC)
Marion/Tigerton at Shiocton (NC)
Gladstone, Mich., at Wittenberg-Brn. (NC)
La Crosse Aquinas at SP-Pacelli (Aug. 27)
CWC 10
Necedah at Wild Rose (NC)
Almond-Ban. at Menominee Indian(Aug. 25)
Marion/Tigerton at Shiocton (NC)
North Crawford at Port Edwards (NC)
Iola-Scandinavia at Rosholt (NC)
Elcho/White Lake at Bowler/Gresham (NC)
Markesan at Plainfield Tri-County (NC)
WEEK 3
All games Sept. 2 except where noted.
Bay Conference
New London at Hortonville
West DePere at Oconto Falls
Denmark at Marinette
Seymour at Luxemburg-Casco
FVL at Shawano (NC) (Sept. 1)
Eastern Valley
Waupaca at Berlin
Winneconne at Clintonville
Ripon at Appleton Xavier
Freedom at Little Chute
FVL at Shawano (NC) (Sept. 1)
CWC 8
Weyauwega-Fremont at Iola-Scandinavia
Amherst at Stevens Point Pacelli
Shiocton at Manawa
Bonduel at Wittenberg-Birnamwood
CWC 10
Marion/Tigerton at Wild Rose
Almond-Ban. vs. Maranatha Christ.(NC)
Bowler/Gresham at Rosholt
Plainfield Tri-County at Port Edwards
WEEK 4
All games Sept. 9
Bay Conference
Shawano at New London
Hortonville at Seymour
Marinette at West De Pere
Luxemburg-Casco at Denmark
Oconto Falls at Berlin (NC)
Eastern Valley
Clintonville at Waupaca
Little Chute at Winneconne
Appleton Xavier at Freedom
Fox Valley Lutheran at Ripon
Oconto Falls at Berlin (NC)
CWC 8
Wittenberg-Birnamwood at W-F
Bonduel at Iola-Scandinavia
Amherst at Shiocton
Stevens Point Pacelli at Manawa
CWC 10
Wild Rose at Almond-Bancroft
Marion/Tigerton has bye
Port Edwards at Bowler/Gresham
Plainfield Tri-County at Rosholt
WEEK 5
All games Sept. 16
Bay Conference
La Crosse Central at New London (NC)
Denmark at Hortonville
Oconto Falls at Marinette
West DePere at Luxemburg-Casco
Seymour at Shawano
Eastern Valley
Waupaca at Little Chute
Berlin at Clintonville
Winneconne at Appleton Xavier
Freedom at Fox Valley Lutheran
Milwaukee Hamilton at Ripon (NC)
CWC 8
Weyauwega-Fremont at Bonduel
Iola-Scandinavia at Wittenberg-Birn.
Manawa at Amherst
Shiocton at Stevens Point Pacelli
CWC 10
Deerfield at Wild Rose (NC)
Almond-Bancroft at Marion/Tigerton
Bowler/Gresham at Plainfield Tri-County
Rosholt at Port Edwards
WEEK 6
All games Sept. 23 except where noted.
Bay Conference
Denmark at New London
Oconto Falls at Hortonville
Marinette at Luxemburg-Casco
West DePere at Shawano (Sept. 24)
Seymour at Clintonville (NC)
Eastern Valley
Appleton Xavier at Waupaca
Seymour at Clintonville (NC)
Fox Valley Lutheran at Winneconne
Ripon at Freedom
Little Chute at Berlin
CWC 8
Weyauwega-Fremont at Amherst
Stevens Point Pacelli at Iola-Scandinavia
Wittenberg-Birnamwood at Manawa
Bonduel at Shiocton
CWC 10
Rosholt at Wild Rose
Port Edwards at Almond-Bancroft
Marion/Tigerton at Bowler/Gresham
Plainfield Tri-County at Fall River (NC)
WEEK 7
All games Sept. 30 except where noted.
Bay Conference
New London at West DePere
Hortonville at Marinette
Seymour at Denmark
Shawano at Oconto Falls
Luxemburg-Casco at Freedom (NC)
Eastern Valley
Waupaca at Fox Valley Lutheran
Clintonville at Little Chute
Winneconne at Ripon
Berlin at Appleton Xavier
Luxemburg-Casco at Freedom (NC)
CWC 8
Shiocton at Weyauwega-Fremont
Manawa at Iola-Scandinavia
Amherst at Wittenberg-Birnamwood
Stevens Point Pacelli at Bonduel
CWC 10
Wild Rose at Plainfield Tri-County
Almond-Bancroft at Rosholt
Port Edwards at Marion/Tigerton
Bowler/Gresham vs. Southeast Wisconsin Christian Homeschool Athletics (NC) (Oct. 1)
Week 8
All games Oct. 7
Bay Conference
Oconto Falls at New London
Hortonville at Luxemburg-Casco
West DePere at Seymour
Marinette at Shawano
Antigo at Denmark (NC)
Eastern Valley
Ripon at Waupaca
Appleton Xavier at Clintonville
Freedom at Winneconne
Fox Valley Lutheran at Berlin
Little Chute at Kettle Moraine (NC)
CWC 8
Weyauwega-Fremont at Pacelli
Iola-Scandinavia at Amherst
Bonduel at Manawa
Wittenberg-Birnamwood at Shiocton
CWC 10
Bowler/Gresham at Wild Rose
Tri-County at Almond-Bancroft
Rosholt at Marion/Tigerton
Port Edwards has bye
Week 9
All games Oct. 14
Bay Conference
New London at Seymour
Hortonville at West DePere
Luxemburg-Casco at Oconto Falls
Shawano at Denmark
Marinette at Menominee, Mich. (NC)
Eastern Valley
Waupaca at Freedom
Clintonville at Fox Valley Lutheran
Berlin at Ripon
Little Chute at Appleton Xavier
Winneconne at Omro (NC)
CWC 8
Manawa at Weyauwega-Fremont
Shiocton at Iola-Scandinavia
Amherst at Bonduel
Stevens Point Pacelli at Wittenberg-Birnamwood
CWC 10
Wild Rose at Port Edwards
Almond-Bancroft at Bowler/Gresham
Marion/Tigerton at Plainfield Tri-County
Sheboygan Lutheran/Kohler/Sheboygan Christian at Rosholt (NC)